Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

 

 Kontakt: 

Naburalsom s.r.o.

Sama Chalupku 295/2

971 01 Prievidza

info@autodielyshop.sk

IČO: 52735532

IČ DPH: SK2121122476

 

 


17. 02. 2017

Starostlivosť o olejový systém

1.Čistenie

OIL SYSTEM CLEANER

Čistenie vnútorných častí motora

Dávkovanie:

300 ml / 5 l oleja

Doba pôsobenia:

15 minút alebo poľa potreby

Vlastnosti: OIL SYSTEM CLEANER rozpúšťa znečistenie spôsobené prevádzkou v celom olejovom systéme. Vyčistením piestných krúžkov obnovuje kompresie. Čistí ventily,redukuje ich hlučnosť a výrazne zlepšuje emisné hodnoty. Vďaka obsiahnutým ložiskovým mazacím zložkám je motor počas čistenia dokonale chránený.

Oblasť použitia: OIL SYSTEM CLEANER je vhodný pre všetky typy dieslových .benzinových a LPG motorov. Je miešatľný so všetkými  komerčnými typmi motorových olejov. Môže sa používať aj v motor používaných bionaftu a rastlinné oleje.

 Aplikácia: Produkt pridajte do olejového systému. Motor nechajte bežať na voľnobehu minimálne  15 minút alebo podľa potreby. Následne vykonajte výmenu oleja a olejového filtra podľa pokynov výrobcu. OIL SYSTEM CLEANER odporúčame použiť pri každej výmene oleja.

 

2.Ochrana

OIL SYSTEM CARE

Ochrana motora

Dávkovanie:

300 ml / 7 l oleja

Doba pôsobenia:

Pôsobí počas jazdy

Vlastnosti: OIL SYSTEM CARE redukuje fosfátové zložky, používa bezpopolnaté činidlá a neobsahuje ťažké kovy. Znižuje trenie a opotrebovanie a chráni systém pred hrdzov a koróziou. Neutralizuje kyseliny v motore a predchádza usadeninám v mazacom systéme Zabezpečuje nižšiu spotrebu paliva a redukuje tiež spotrebu oleja. Zabraňuje stvrdnutiu tesnení a chráni motor počas predĺžených servisných intervalov (Long Life).

Obsach použitia: OIL SYSTEM CARE je vhodný pre všetky typy dieslových, benzinových a LPG motorov. Je tiež vhodný do manuálnych prevodoviek a difernciálov. Je miešateľný so všetkými komerčnými typmi motorových olejov a je prispôsobený aj pre použitie vo vozidlách s filtrom pevných častíc.

Aplikácia: Produkt pridajte do olejového systému pri každej výmene oleja. Pred použitím odporúčame systém vyčistiť produktom OIL SYSTEM CLEANER.

 

 

NANO ENGINE SUPER PROTECTION

Ochrana motora na báze nanočastíc

Dávkovanie:

300 ml / 5 l oleja

Doba pôsobenia:

Pôsobí počas jazdy

Vlastnosti: NANO ENGINE SUPER PROTECTION vytvára aktívnu nanobariéru v oleji,ktorá chráni všetky vnútorné časti v motore. Ponecháva O-krúžky a hriadeľové tesnenia mäkké a pružné.Zlepšuje prúdenie oleja počas studených štartov,čím minimalizuje opotrebenie a trenie.Zabezpečuje tichší a hladší chod motora a predlžuje jeho životnosť. Má execelentné vlastnosti "chodu na sucho".

Oblasť použitia: NANO ENGINE SUPER PROTECTION je vhodný pre všetky typy dieslových , benzínových a LPG motorov. Je tiež vhodný do automatických prevodoviek a diferenciálov. Je vysoko odporúčaný pre motory s turbom. Je miešateľný so všetkými komerčnými typmi motorových olejov a je prispôsobený aj pre použitie vo vozidlách s filtrom pevných častíc.

Aplikácia: Produkt pridajte do olejového systému pri každej výmene oleja.Pred použitím odporučáme systém vyčistiť produktom OIL SYSTEM CLEANER.

 

3.Už keď je zle

ENGINE OIL STOP LEAK

Utesnenie olejového systému v motore

Dávkovanie:

300 ml / 5 l oleja

Doba pôsobenia:

Pôsobí počas jazdy

Vlastnosti: ENGINE OIL STOP LEAK je kombináciou efektívnych a inovatívnych komponentov,ktoré zastavujú,respektíve predchádzajú slzeniu oleja z motora.Udržuje pružné gumové tesnenia a výrazne znižuje trenie a opotrebovanie v motore. Zaisťuje stabilnú viskozitu oleja a pôsobí proti jeho oxidácii.

Obsach použitia: ENGINE OIL STOP LEAK je určený pre všetky systémy s vlastným olejovým okruhom a je vhodný pre všetky typy dieslových, benzínových a LPG motorov. Je tiež vhodný do manuálnych prevodviek a diferenciálov. Je miešateľný so všetkými komerčnými typmi motorových olejov a je prispôsobený pre použitie vo vozidlách s filtrom pevných častíc.

Aplikácia: Produkt pridajte do olejového systému. Pred použitím odporúčame systém vyčistiť produktom OIL SYSTEM CLEANER.

 

 

OIL ANTI SMOKE

Ochrana proti dymeniu

Dávkovanie:

300 ml / 4-5 l oleja

Doba pôsobenia:

Pôsobí počas jazdy

Vlastnosti: OIL ANTI SMOKE je inovatívny produkt, ktorý účinne pôsobí proti tvorbe dymu a sadzí. Vysoká viskozita produktu zabraňuje,aby sa olej dostal do spaľovacích komôr a vďaka tomu je zaručené čisté a plnohodnotné spaľovanie. Vďaka obsiahnutým mazacím zložkám minimalizuje trenie a opotrebovanie,Zaisťuje tichší a hladší chod motora, čím sa predlžuje životnosť agregátu

Oblasť použitia: OIL ANTI SMOKE je vhodný pre všetky typy dieslových, benzínových a LPG motorov. Je ideálny pre vozidlá so zvýšenou spotrebou oleja. Je miešateľný so všetkými komerčnými typmi motorových olejov a je prispôsobený aj pre použitie vo vozidlách s filtrom pevných častíc.

Aplikácia: Produkt pridajte do olejového systému pri každej výmene oleja.Pred použitím odporučáme systém vyčistiť produktom OIL SYSTEM CLEANER.